MENU

Jisté okamžiky slovy nevyjádříte. Kouzlo které mají lidé mezi sebou, emoce když si s partnerem 
kterého milujete, navzájem slíbíte věrnost na celý život. Radost, když se s někým blízkým shledáte po dlouhé době. Když si přivstanete na východ slunce a jakmile dorazíte na vrchol tak se nezmůžete na nic jiného, než jen stát v úžasu. Díky fotografiím a videu můžete právě takové momenty prožívat znovu a znovu.
A to mě fascinuje.

Matouš

Můj příběh

Už od malička mě bavilo dívat se na svět trochu jinak.
Hledat úhly pohledu, z kterých situace, věci, nebo lidé vypadají nejzajímavěji, nejkrásněji. Když jsem později objevil kouzlo fotografování, tak mě to neskutečně nadchlo a pohltilo.
Miluji zaznamenávat můj pohled na svět skrze fotografie.
Moc rád pomocí fotografií vyprávím příběh.
A bylo by mi ctí vyprávět ten Váš.

Nejčastější otázky

Kdo vybírá lokaci na focení? Je to na nás, nebo nějakou vybereš ty?

Toto obvykle řešíme na naší osobní schůzce. Pokud máte nějaké vysněné místo, na kterém byste se chtěli fotit, tak můžeme fotit tam. Nicméně pokud Vás žádná lokace na focení nenapadá, tak moc rád nějakou vyberu.

Proč fotíš proti slunci?

Tuto větu slýchávám zejména na svatbách pořád :D. A odpověď zní jednoduše: abyste vypadali co nejkrásněji. Focení proti slunci už dávno není nic zakázaného a když se dělá správně, tak dokonce dokáže udělat fotky o mnohem hezčí. Když vás fotím proti slunci, tak můžete ke slunci stát zády . Tím pádem vaši krásu nekazí žádné stíny v obličeji a celý váš obličej vypadá lépe. Dále máte nádherně prozářené vlasy atd. Výhod focení proti slunci je spousta!

Kdy a jakým způsobem obdržíme naše svatební fotky?

Fotografie z Vaší svatby vám předám skrze online galerii. Na poslání fotografií ze svatby si nechávám časovou rezervu dva měsíce od svatby, ale většinou to stihnu výrazně rychleji.

Máte zájem o

SPOLUPRÁCI?

Napište mi, povězte mi o tom, kdo jste a co od naší spolupráce očekáváte, ať vím, jakým způsobem vyprávět Váš příběh.

Zavřít